Embed

Adını Feriha Koydum dizisinin hayranlarına süper haber!

Meme kanseri tedavisi gören tiyatro oyuncusu Vahide Gördüm, haziran ayında "Adını Feriha Koydum" dizisine döneceğinin müjdesini verdi.

Bursa'da katıldığı "Kanserden korkma" paneli öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Vahide Gördüm, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Tedavi sürecinde olağanüstü şeyler yaşadığını ifade eden Gördüm, “Bu süreçte halkın bana olan sonsuz desteği, duası, şefkati ve sevgisi nedeniyle herkese çok teşekkür ediyorum. 6 ay boyunca beni kimse yalnız bırakmadı. Mektup ve hediyeleriyle hep yanımda oldular. Radyoterapim bittikten sonra, herhalde mayıs sonu haziran başı son bir iki bölüme gireceğim” diyerek sevenlerine müjde verdi.

Kendisi gibi hasta olanlara “korkmayın” diye seslenen Gördüm, sağlık durumunun sorulması üzerine ise şunları kaydetti: “Kemoterapim yaklaşık 4-5 hafta önce bitti. Sonra radyoterapiye başladım. Şu anda bu devam ediyor, ama sağlığım gayet iyi. Zaten hiçbir zaman düşmedim. Ağır kemoterapi alırken biraz sıkıntı çektim. Ama onu da atlattım. Hiç moralimi düşürmedim. Bunu kabullenip, 'Nasıl halledebilirim?' onu düşündüm sadece.”

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !